Covid 19 Haberleri

Covid-19 4.8.2020 Tarihli Vaka Sayısı

Covid-19 4.8.2020 Tarihli Vaka Sayısı

Covid-19 ( Koronavirüs ) 4.8.2020 Tarihli Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın Açıkladığı Güncel Koronavirüs Tablosunu aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Ülkemizde devam eden koronavirüs ( covid-19) kapsamında vaka sayıları günlük olarak web sitemiz’de paylaşılıyor. Sağlık bakanlığı korona virüs canlı verilerini günlük kamuoyuyla paylaşmaya devam etmekdir.

Son dakika haberi olarak 4 ağustos covid19 ( korona) virüsü tablosu ve vaka sayısı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından açıklandı.

Türkiye Günlük korona tablosu’nu Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Korona virüsü (covid-19) için son gelişmeleri ve Türkiye günlük korona tablosu’nu açıklamış oldu. Tabloya göre son 24 saatte 46 bin 249 test yapıldı 1083 kişi ‘de daha korona virüsü teşhisi  koyuldu. Bugünkü Vefat Sayımız 18 ve bugünkü iyileşen kişi sayısı 994 olarak açıklandı.

Yeni Hasta Sayılarındaki Yükselme Dikkat Çekiyor.

Bakan Koca Twitter hesabından yaptığı açıklamalarda hasta sayılarındaki artışa dikkat çekerek. Hasta asyısındaki yükselmeler ciddii iki gün arasındaki fark, yakın zamanda ilk defa bu kadar belirgin olmaya başladı. Bayram ve temas ortamının ağır yollara açmasını önlemeliyiz. Tedbirli olalım. Dedi.